0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید

طرز نگهداری دستگاه واکس کفش

این روزها زمان از همه چیز مهم‌تر شده است. افراد برای رسیدن به محل کار یا قرارهای مهم خارج از خانه، نیاز دارند تا کفش‌های تمیزی داشته باشند اما زمان کافی برای نظافت آن در اختیار ندارند. سهولت و راحتی استفاده از دستگاه‌های مخصوص واکس کفش، موجب شده است تا تقاضا برای خرید آن افزایش پیدا کند. 

در این میان آگاهی از نحوه نگهداری دستگاه واکس کفش و نحوه استفاده از آن، موجب می‌شود تا نگاه‌تان نسبت به چگونگی استفاده از این وسیله وسعت پیدا کند.

در این بخش قصد داریم هر چیزی که باید از نحوه نگهداری دستگاه واکس کفش بدانید را بررسی کنیم و اصول استفاده از دستگاه واکس کفش را ارائه کنیم.پس همراه ما بمانید.

برای مشاوره و خرید بهترین نوع دستگاه واکس زن کفش برای کسب و کار شما، می توانید با مشاورین فروش ما با شماره
02166023323  در ارتباط باشید

نحوه نگهداری دستگاه واکس کفش

نگهداری مناسب از دستگاه واکس کفش می‌تواند عمر مفید آن را افزایش دهد و عملکرد بهینه آن را تضمین کند. به همین دلیل لازم است اطلاعاتی در خصوص نحوه نگهداری دستگاه واکس کفش کسب کنید و چگونگی استفاده از این وسیله کاربردی را مورد بررسی قرار دهید.

نحوه نگهداری دستگاه واکس کفش
 1. تمیز کردن منظم دستگاه: یکی از مواردی که در نحوه نگهداری دستگاه واکس کفش اهمیت زیادی دارد، تمیز کردن آن است. شما باید پس از هر بار استفاده، دستگاه را با دستمال تمیز پاک کنید تا گرد و غبار و واکس اضافی روی آن باقی نماند.  عدم تمیز کردن مرتب موجب می‌شود تا نتوانید بهترین عملکرد دستگاه را تجربه کنید. به این منظور حتما بخش‌های مختلف دستگاه، به خصوص برس‌ها و مخزن واکس را بررسی کنید و در صورت نیاز تمیزکاری را انجام دهید.
 2. تعویض و یا پر کردن واکس: مخزن واکس را به صورت منظم بررسی کنید و در صورت خالی شدن، آن را مجدداً پر کنید. واکس مرغوب مناسب با طراحی دستگاه، به خوبی می‌تواند نیاز شما را پاسخ دهد و یک عملکرد عالی از دستگاه ارائه کند. یادتان باشد که غلظت و کیفیت واکس، بر روی عملکرد دستگاه اثرگذار است و موجب می‌شود تا هیچ آسیبی به دستگاه وارد نگردد.
 3. بررسی و تعویض برس‌ها: برس‌های دستگاه را به صورت دوره‌ای بررسی کنید و در صورت فرسودگی، آن‌ها را تعویض کنید.  استفاده از برس های بی کیفیت و نافرم، می‌تواند زمینه را برای آسیب به دستگاه ایجاد کند.
 4. بررسی قطعات الکتریکی: سیم‌ها و اتصالات الکتریکی دستگاه را به صورت منظم بررسی کنید تا از سلامت آن‌ها مطمئن شوید. با آگاهی از نحوه نگهداری دستگاه واکس کفش، به خوبی می‌توانید مدت زمان طول عمر مفید آن را افزایش دهید.
 5. نگهداری در مکان مناسب: دستگاه را در مکانی خشک و دور از رطوبت نگهداری کنید تا از زنگ‌ زدگی و خرابی جلوگیری شود. از قرار دادن دستگاه در معرض دمای بسیار بالا یا بسیار پایین خودداری کنید. این دستگاه نباید در محل بارش و رطوبت مستقیم قرار گیرد.
 6. استفاده از دستورالعمل‌های دستگاه: یادتان باشد که همیشه، پیش از استفاده باید دفترچه راهنمای دستگاه را مطالعه کنید. متخصصین تمیز گستر اندیشان، به خوبی آماده ارائه راهنمایی به شما هستند. پس برای آگاهی از جزییات نگهداری محصولات عرضه شده توسط این شرکت، با متخصصین آن تماس بگیرید.

راهنمای استفاده دستگاه واکس کفش ساده

استفاده از دستگاه واکس کفش ساده است، به شما کمک می‌کند تا بتوانید هوشمندانه از این دستگاه استفاده کرده و بالاترین اثربخشی را تجربه کنید. دستگاه واکس کفش، با دارا بودن فرچه های مخصوص و عملکرد دقیق، به شما امکان می‌دهد تا کفش‌ها را تمیز کرده و واکس بزنید. در این بخش به بررسی راهنمای استفاده دستگاه واکس کفش ساده اشاره می‌کنیم.

راهنمای استفاده دستگاه واکس کفش ساده
 • روشن کردن دستگاه: دستگاه واکس کفش را به منبع برق متصل کنید. پس از این مرحله باید دستگاه را به وسیله دکمه یا پدال مخصوص روشن کنید و بهترین اثربخشی از آن را تجربه نمایید.
 • آماده‌ سازی کفش‌ها: ابتدا کفش‌های خود را از گرد و غبار و آلودگی‌های سطحی پاک کنید. این کار را می‌توانید با یک دستمال خشک انجام دهید. در دستگاه‌هایی که دارای چندین فرچه هستند، به خوبی امکان تمیز کردن غبار روی کفش به وسیله فرچه ها وجود دارد. 
 • انتخاب برس مناسب: دستگاه‌های واکس کفش معمولاً دارای چند برس مختلف هستند که هرکدام کاربرد خاص خودشان را دارند.  برس تمیزکننده (معمولاً با پرزهای نرم‌تر) امکان ازبین بردن گرد و غبار را دارا است. با استفاده از برس واکس زننده می‌توانید واکس پاشیده شده بر روی کفش را پخش نمایید.
 • تمیز کردن کفش: کفش خود را زیر برس تمیزکننده قرار دهید و اجازه دهید برس به آرامی کفش را تمیز کند. حرکت دایره‌ای برس کمک می‌کند تا آلودگی‌ها به خوبی از سطح کفش پاک شوند.
 • واکس زدن کفش: کفش خود را به آرامی به دستگاه واکس زننده نزدیک کنید. برس واکس زننده معمولاً به مخزن واکس متصل است و با حرکت چرخشی خود، واکس را به طور یکنواخت روی سطح کفش پخش می‌کند.
 • پولیش کفش: پس از واکس زدن، برخی از دستگاه‌ها دارای برس پولیش هستند. کفش خود را زیر برس پولیش قرار دهید تا سطح آن براق و درخشان شود. شما باید به وسیله فرچه مخصوص سطح کفش را پولیش کنید و ظاهری براق بر روی آن ایجاد نمایید.
 • خاموش کردن دستگاه: پس از اتمام واکس زدن و پولیش کفش‌ها، دستگاه را خاموش کنید و آن را از برق بکشید.

انجام تعمیرات تخصصی انواع دستگاه های واکس اتوماتیک و مکانیکی

تحویل دستگاه از محل مشتری و تحویل دستگاه پس از رفع عیوب و تست در محل مشتری

با هزینه رایگان حمل و نقل 02166023323

راهنمای استفاده دستگاه واکس کفش مکانیکی

شما باید طرز استفاده از دستگاه واکس کفش را بدانید. با آگاهی از طرز استفاده از دستگاه واکس کفش مکانیکی، می‌توانید به راحتی از آن استفاده کرده و ضمن پاکسازی کفش‌ها، ظاهر آن را زیباتر کنید. 

در این بخش به صورت مرحله‌ای در خصوص طرز استفاده از دستگاه واکس کفش مکانیکی اطلاعاتی را ارائه می‌کنیم. شرکت تمیز گستر اندیشان به صورت تخصصی در زمینه واکس کفش اتوماتیک کار می‌کند و تنها بنابر درخواست مشتریان، به صورت سفارشی واکس کفش مکانیکی را ارائه می‌کند. 

این دستگاه‌ها به صورت پدالی یا فشاری کار می‌کنند تا غلطک ها حرکت کنند و غبار کفش را پاک نموده یا سطح آن را براق کنند.

راهنمای استفاده دستگاه واکس کفش مکانیکی

بیشتر بخوانید:انواع دستگاه واکس زن

راهنمای استفاده دستگاه واکس کفش دو برس

راهنمای استفاده دستگاه واکس کفش به شما کمک می‌کند تا بتوانید با خیال آسوده مطابق اصول مشخصی از آن استفاده کنید. به این ترتیب می‌توانید از راهنمای استفاده دستگاه واکس کفش استفاده کنید.

 1. در دستگاه های دارای پدال می‌توانید پدال را فشرده و دستگاه را روشن کنید. در نمونه‌هایی که دارای دکمه روشن و خاموش هستند، با فشردن دکمه سبز رنگ دستگاه آغاز به کار می‌کند.
 2. هر دستگاه پس از روشن شدن حدود 30 الی 60 ثانیه کار می‌کند.
 3. کفش را زیر برس مخصوص برای گردگیری قرار دهید تا ابتدا غبار روی کفش‌ها پاک شود.
 4. در این مدل، باید کفش را داخل محفظه پاشش واکس قرار دهید. هر دستگاه متناسب با نوع نیاز، از واکس بی رنگ غلیظ یا رقیق استفاده می‌کند که معمولا برای اکثر کفش ها مناسب است.
 5. پس از آن لازم است تا کفش‌تان را زیر برس مخصوص قرار دهید تا واکس بر روی کفش کاملا پخش شده و ظاهر آن تغییر کند. به این ترتیب واکس بر روی تمام سطح کفش مالیده می‌شود. 
 6. سپس به وسیله برس مخصوص پولیش، کفش را برق بیاندازید. کافی است کفش را زیر فرچه مربوطه بگیرید و منتظر بمانید تا سطح آن براق و زیبا شود.
 7. با اتمام مرحله براق شدن کفش، کافی است دکمه مخصوص را فشرده و دستگاه را خاموش نمایید.

برای مشاوره و خرید بهترین نوع دستگاه واکس زن کفش برای کسب و کار شما، می توانید با مشاورین فروش تمیزگستر با شماره
02166023323  در ارتباط باشید

مشاوره و پشتیبانی